Czarne dżinsy

Options des Groupes

Évènements

Aucun évènement créé pour l'instant.
Czarne dżinsy
  • Catégorie:
  • Créé:
    lundi 4 juin 2018
  • Administrateur:

Czarne dżinsy bez ustanku na topie

czarne spodnie z wysokim stanem Dżinsy niegdyś zwane farmerkami to w największym stopniu powszechna część odzieży na świecie. Noszą je gwiazdy, politycy, bogacze oraz my, zwyczajni śmiertelnicy. Jeansy wymyślono w latach '70 XIX w., w Stanach Zjednoczonych. Początkowo nosili je poszukiwacze złota a również robotnicy. Dziś nosimy dżinsy prawie że każdego dnia, na różne okazje, ludzie pokochali dżinsy. Wystarczy wspomnieć, iż statystyczny Amerykaniec ma aż 7 par dżinsów. Ciężko sobie wyobrazić kogoś kto nie posiada w swojej garderobie choć jednej pary jeansów. My zwyczajnie pokochaliśmy te spodnie!
Gdzie oraz z czym możemy nosić jeansy?
Jeansy można założyć teoretycznie do wszystkiego. Na przykład bezproblemowo możemy założyć je do pracy, o ile w naszej firmie nie obowiązuje bardzo restrykcyjny dress code. Z pewnością do biura wybierajmy zazwyczaj modele klasyczne spodni. Koronki, hafty albo artystyczne przetarcia lepiej pasują w trakcie weekendowego wyjazdu z bliskimi. Aby nasz ubiór wyglądał nieco bardziej urzędowo dołączmy do niego klasyczną górę. Perfekcyjnie sprawdzi się np. damska koszula a także marynarka.Spodnie dżinsowe możemy założyć także jako element wieczorowej kreacji. Wystarczy, iż praktyczne czółenka wymienimy na szpilki, a zwykłą koszulę zamienimy koronkową bluzką.
Jak widać dziś dżinsy to nie przede wszystkim męskie spodnie choć takie było ich pierwotne przeznaczenie. Dzisiaj także z uwielbieniem zakładają je dojrzałe kobiety jak i młode dziewczyny. Projektanci mody prześcigają się w nowych fasonach. Co pewien czas kolejne modele zalewają rynek. Dzisiaj popularne są pośród kobiet na przykład spodnie z wysokim stanem czarne, spodnie czarne z wysokim stanem czy też spodnie z wysokim stanem sklep. Pośród mężczyzn największą popularnością cieszy się jest styl regular. Dobrze się prezentuje niezależnie od figury oraz pasuje z powszednim t-shirtem czy też swetrem jak i marynarką. Jeans w połączeniu z gustowną koszulą, marynarką, skórzanym klasycznym paskiem dzisiaj wygląda „odjazdowo”, nie tylko na co dzień ale również do teatru a także kina, co więcej, nawet do opery. Jeans to nie jedynie spodnie! To sukienki, kurtki, koszule i moc dodatków.

  • Pas encore de bulletin ajouté
  • Pas encore de discussion ajoutée.

Bibliothèque numérique

Vie associative

Les offres d'emploi

Nos partenaires